Najnowsze wpisy

Agnieszka + Paweł | Spichlerz Olsztyn

Nie jest to pierwszy raz, kiedy fotografuję w restauracji Spichlerz w Olsztynie. Zdjęcia z tego miejsca mogliście zobaczyć już we wpisie ze ślubu Marleny i Dana. Tym razem było zupełnie inaczej, gdyż zabytkowy Spichlerz, jak i otoczenie wokół restauracji, było tłem do ślubu plenerowego Agnieszki i Pawła, którzy ślubowali sobie miłość u podnóża ruin zamku w Olsztynie.

Więcej

0 Komentarzy4 Minuty

Asia + Tomek | Aeroklub Częstochowski Lotnisko Rudniki | Sesja narzeczeńska na lotnisku

To był na prawdę dobry dzień. I to był na prawdę dobry pomysł, by wykonać tą sesję na lotnisku i polatać w okół samolotów z aparatem ;) Kiedy umówiłem się z Asią i Tomkiem na podpisanie umowy, na spotkaniu wydawali się tacy nieśmiali, spokojni i bardzo powściągliwi, natomiast na sesji to była zupełnie inna para. Wyluzowani, otwarci - no zdjęcia praktycznie same się robiły.

Więcej

0 Komentarzy3 Minuty

Patrycja + Mateusz | Zamek Olsztyn | Sesja narzeczeńska Częstochowa

Tak właśnie było z Patrycją i Mateuszem, moją przyszłą parą ślubną, z którymi spotkałem się w sierpniowe popołudnie na sesji narzeczeńskiej. Jura Krakowsko-Częstochowska to rodzinne strony Patrycji, także miejscem fotografowania były ruiny zamku w Olsztynie oraz pobliska Góra Biakło, potocznie nazywana Małym Giewontem, ze względu na ogromny krzyż na szczycie wzniesienia.

Więcej

0 Komentarzy3 Minuty

Fotograf ślubny Częstochowa

Zapytaj o ofertę i wolny termin

Fotograf ślubny Częstochowa | Sesja ślubna Częstochowa

Fotografia ślubna Częstochowa