Najnowsze wpisy

Weronika + Marcin | Sesja narzeczeńska Cichy Zakątek Rabka-Zdrój

Nim zobaczycie zdjęcia z góralskiego wesela Weroniki i Marcina, najpierw chciałbym pokazać Wam fotografie jakie stworzyliśmy podczas sesji narzeczeńskiej w "Cichym Zakątku" jak i bliskich okolicach Rabki-Zdrój.

Więcej Info

0 Komentarzy5 Minuty

Monika + Marcin | VIP Działoszyn | Sesja ślubna Dwór Słupia

Są takie pary, z którymi po kilku minutach rozmowy czujesz się jakbyś spotkał swoich dawno nie widzianych znajomych. Taką właśnie parą jest Monika i Marcin - dwójka fantastycznych ludzi, których mogłem fotografować podczas jednej z ważniejszych chwil ich życia, a których fotografie z dnia ślubu za chwilę obejrzycie.

Więcej Info

0 Komentarzy5 Minuty

Tonya + Artur | Ślub Prawosławny w Cerkiew Częstochowskiej Ikony Matki Bożej

Chodź od ślubu Tonyi i Artura minął już rok, to doskonale pamiętam ten dzień. W końcu było to dla mnie zupełnie nowe fotograficzne doświadczenie. Był koniec listopada, piątek, było okrutnie zimno, ale czekałem na tą ceremonię z niecierpliwością. Przyjechali do mnie tylko w czwórkę - oni oraz świadkowie. Był to bardzo kameralny ślub, tylko dla nich. Po wejściu do cerkwi przywitały nas zapalone pochodnie, które nie tylko dawały przyjemne klimatyczne światło, ale także tak bardzo potrzebne ciepło.

Więcej Info

0 Komentarzy4 Minuty

Fotograf ślubny Częstochowa

Zapytaj o ofertę i wolny termin

Fotograf ślubny Częstochowa | Sesja ślubna Częstochowa

Fotografia ślubna Częstochowa