Cześć, jestem Adam!

Jestem fotografem ślubnym i rodzinnym. Będzie mi niezmiernie miło być z Wami w tym ważnym dla Was dniu, przeżywać go z Wami i uwiecznić go dla Was najlepiej jak potrafię.

Adam Rygalik Fotografia Fotograf Częstochowa

Fotografią zawodowo zajmuję się już kilka lat. Głównie fotografią ślubną i rodzinną. Uwielbiam uwieczniać radość i pełne miłości wzajemne spojrzenia zakochanych. Fotografując staram się pozostać jak najbardziej niewidocznym, co pozwala mi wyłapywać emocje, które tak bardzo uwielbiam na zdjęciach.

Fotografię ślubną uwielbiam za to, że mogę uczestniczyć w wyjątkowym dniu dwojga zakochanych w sobie ludzi, a spore pokłady empatii sprawiają, że przeżywam ten dzień razem z Wami, co jeszcze bardziej pozwala mi dostrzec te wszystkie emocje towarzyszące tego dnia.

Kiedy nie fotografuję, możecie mnie spotkać w częstochowskim kinie studyjnym OKF Iluzja, gdzie wyświetlam dla Was filmy i które też sam uwielbiam oglądać, zwłaszcza na dużym ekranie z dobrym nagłośnieniem. Na moim regale aktualnie znajduje się pokaźna kolekcja filmów na płytach. Czy ktoś jeszcze zbiera płyty w dobie serwisów streamingowych? Często sięgam po książki o psychologii i kocham architekturę, którą czasem fotografuję – jest to miła odskocznia od tego czym zajmuję się na co dzień. Lubię oglądać stare zdjęcia i słuchać historii jakie ze sobą niosą. To pewnie od tego zaczęła się moja miłość do fotografii.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Moją słabością są pączki i dobre jedzenie. W wolnym czasie lubię piec ciasta. Cenie sobie spokój, długie spacery oraz ciekawe rozmowy z moimi przyjaciółmi.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Lubię wracać do miłych wspomnień, dlatego uważam, że nie ma nic lepszego do zapisywania ich niż fotografia. Odbitki czy też albumy wypełnione Waszymi fotografiami przywołają radosne wspomnienia i staną się bezcenną, rodzinną pamiątką na lata.

Adam Rygalik Fotografia Fotograf Częstochowa

To tyle o mnie, teraz Twoja kolej.Z przyjemnością Cię poznam

Fotograf Częstochowa