Doskonale pamiętam, jak w ten ciepły majowy wieczór pędziłem samochodem po warszawskiej Pradze na spotkanie z nimi, zaraz po tym jak wyszedłem ze Stalowni, gdzie właśnie odbywała się Szuflada Sztuki, na której to swoją twórczość prezentowała także moja siostra. Kiedy dojechałem na miejsce zostałem poczęstowany przepyszną kawą (aż zrobiłem sobie zdjęcie opakowania) i zaczęliśmy rozmawiać o dniu ich ślubu. Przy okazji dowiedziałem się, że to dzięki fotografiom ze ślubu Kasi i Bartka, którzy pobierali się w Folwarku Białych Bocianów zostałem wybrany jako fotograf, gdyż po obejrzeniu reportażu z tego wydarzenia, oboje zapragnęli bym to właśnie ja towarzyszył im w tym dniu . Był 2019 i nikt nie spodziewał się, że ślub zaplanowany na przyszłe lato stanie pod znakiem zapytania.

Rok 2020 dla każdego był rokiem innym, niepewnym, wręcz dziwnym. Ten czas sprawił, że wiele planów nie wypaliło, wiele rzeczy musiało zostać przeniesionych na bardziej bezpieczny termin. Na szczęście każda historia ma swój happy end i wreszcie nadszedł ten dzień. Dzień ich ślubu. Przed Wami Weronika i Tomasz, którzy zaprosili mnie na Dwór Zbożenna, bym uwiecznił najważniejsze wydarzenie w ich życiu.

Dwór Zbożenna – wesele w zabytkowym dworze

Dwór Zbożenna to XVIII wieczny zabytkowy budynek otoczony piękną zielenią oraz stawem. Położony niedaleko Radomia dwór idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, a zwłaszcza przyjęć weselnych. Klimat, styl oraz cała historia związana z dworem sprawia, że przekraczając próg budowli od razu czujemy, że jesteśmy w wyjątkowym miejscu. Zadbany teren w okół dworu pozwoli z pewnością na zorganizowanie pięknej ceremonii ślubu w plenerze. Warto też poświęcić kilka minut na krótką sesję ślubną w trakcie przyjęcia, bo Dwór Zbożenna to na tyle piękne miejsce, że nic więcej do szczęścia nam nie potrzeba.

Dwór Zbożenna | Fotograf ślubny Częstochowa

Nieśpieszne przygotowania zostały zwieńczone krótkim spotkaniem Weroniki i Tomasza tylko we dwoje. First Look, bo o nim mowa, to jeden z piękniejszych momentów w dniu ślubu, kiedy to Pan Młody po raz pierwszy widzi Pannę Młodą, już gotową na chwilę przed ślubem. Jest to moment bardzo intymny, pełen wzruszeń i emocji.

Ceremonia Weroniki i Tomasza odbyła się w mieszczącym nieopodal Dworu Zbożenna Skrzyńsku, w przepięknym Sanktuarium MB Staroskrzyńskiej. Po ceremonii udaliśmy się wszyscy na przyjęcie. Ponieważ Para Młoda jechała do ślubu zabytkową Wołgą (ros. Волга), postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i wyskoczyć w trakcie wesela na krótki plener. Było pierwsze spotkanie, były słowa przysięgi. Był pierwszy taniec, toast i piękna sesja. Ale najpiękniejsze jeszcze przed nimi. Zapraszam serdecznie do obejrzenia zdjęć z najważniejszego dnia w życiu Weroniki i Tomasza.

Ceremonia: Sanktuarium MB Staroskrzyńskiej
Przyjęcie: Dwór Zbożenna
Fryzjer: Jachimkowskiej HairStyle
Make-up: Piorun Make Up
Suknia: Herm’s Bridal
Garnitur & dodatki: Vistula
Buty: Vistula | Marshall Shoes
Biżuteria: APART
Tort: Cukiernia Orłowscy – Galeria Tortów
Oprawa muzyczna: Livent Exclusive Entertainment
Film: Vizualnie Weddings

 

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny