Na ten ślub oczekiwałem z wielką niecierpliwością. Nie dlatego, że odbywał się w wyjątkowym miejscu, sali weselnej Rezydencja w Białej, ale dlatego, że wyjątkowa jest para, którą będę mógł znów fotografować. Piszę znów, ponieważ z Kasią i Pawłem, którzy są bohaterami tego wpisu, już trochę się znamy. Pierwszy raz spotkaliśmy się, by omówić zbliżającą się ich sesję narzeczeńską, którą to wygrali oboje, a startowali osobno. Tak, takie cuda się czasem zdarzają. Czy był to przypadek? Nie sądzę 🙂 Patrząc na nich z perspektywy czasu stwierdzam, iż wtedy musiała zadziałać jakaś nadprzyrodzona siła.

Sesja narzeczeńska we Wrocławiu

Naszą sesję narzeczeńską wspominam niezwykle ciepło. Wrocław tego dnia był nad wyraz piękny, pomimo londyńskiej pogody. Narzeczeni dzielnie znieśli moje instrukcje i bardzo długi spacer po mieście. W sumie to za wiele nie musiałem mówić, Kasia i Paweł dokładnie wiedzieli co mają robić przed obiektywem. Cała sesja jest na blogu.

Rezydencja w Białej

W końcu nadszedł dzień ślubu. Było słonecznie i nader ciepło jak na początek maja, a w powietrzu unosiła się radość. Kiedy zobaczyłem ich oboje uśmiechniętych, wiedziałem, że to będzie piękny ślub. Widać było, że się cieszą tym dniem i jest on zwieńczeniem ich miłości. Na samo wspomnienie tego dnia aż łezka się w oku kręci… Zapraszam do obejrzenia ślubu Kasi i Pawła, których wesele odbyło się w sali Rezydencja w Białej pod Częstochową, a sesja ślubna w ich ukochanym Wrocławiu.

Fotograf ślubny Częstochowa

Ceremonia: Parafia pw. Św. Michała Archanioła w Blachowni
Przyjęcie: Sala weselna Rezydencja w Białej
Make-Up: Aleksandra Piekarska-Rossi
Fryzura: SALON Fryzjerski New LOOK
Suknia: Salon Sukien Ślubnych “Lala”
Garnitur: Pawo
Pracownia florystyczna: WróżKI dekoracje florystyczne
Dodatki: wykonane przez Kasię 🙂
Oprawa muzyczna: zespół Express
Fotobudka: Fotobudka Częstochowa “CrazyTime”
Film: Mariusz Dyrda EMDE STUDIO

 

Sesja ślubna we Wrocławiu

Sesja ślubna odbyła się – jakże by inaczej – we Wrocławiu. To miasto ma ogromne znaczenie emocjonalne dla Kasi i Pawła, więc było pewne, że tam pojedziemy. No i pojechaliśmy i stworzyliśmy piękne zdjęcia. Był to jeden z tych ślubów, których na pewno nie zapomnę.

 

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny