sweet wedding blog ślubny

Wpis ze ślubu Kasi i Bartka | Folwark Białych Bocianów poleca
SWEET WEDDING – BLOG ŚLUBNY DLA NAJFAJNIEJSZYCH PANIEN MŁODYCH

Czasem na swojej drodze spotykam tak fantastyczne pary, których bardziej nie mógłbym sobie wymarzyć. Taką parą niewątpliwie są Kasia i Bartek, którzy zaplanowali ślub w wyjątkowym miejscu – Folwarku Białych Bocianów. Kiedy ich poznałem już po pierwszym zdaniu wiedziałem, że będzie wspaniale móc spędzić z nimi ten dzień.

Folwark Białych Bocianów – idealne miejsce na wypoczynek

Folwark Białych Bocianów to miejsce wyjątkowe, położone w malowniczej miejscowości kamionka pod Radziejowicami, 39 km od Warszawy. Folwark składa się z 3 budynków –  głównego mieszczącego salę jadalnianą, wypoczynkową, a na piętrze mieści się część sypialniana, oranżerii, w której Kasia miała przygotowania oraz budynek gospodarczy, położony na tyłach rustykalnego kompleksu. Dookoła rozpościerają się lasy i pola, a niedaleko znajdują się Stawy Grzegorzewice, więc jest to miejsce idealne na wypoczynek.

Folwark Białych Bocianów – ślub plenerowy w rustykalnym stylu

Plenerowa ceremonia ślubu Kasi i Bartka odbywała na tyłach Folwarku Białych Bocianów, gdzie przygotowano miejsca dla pary młodej i gości, a na trawie wysypano białe płatki kwiatów. Kasia w swojej sukni od Anny Kary wyglądała zjawiskowo. W tej sielskiej atmosferze, pośród drzew jabłoni i zawieszonych na ich gałęziach łapaczów snów Kasia i Bartek wymienili się obrączkami. W tym samym miejscu podano tort od Torty Pana Roberta, a gdy zaszło słońce rozstawiono leżaki, które zostały oświetlone delikatnym światłem lampek zawieszonych między drzewami, gdzie goście mogli przyjść i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia w przerwie od zabawy na parkiecie.  Idealny wesele w stylu slow wedding.

Po ceremonii wyskoczyliśmy z Kasią i Bartkiem na kilka zdjęć w plenerze. Emocje powoli opadały i pozwoliłem nowożeńcom na chwilę pobyć tylko ze sobą i cieszyć się tą chwilą. Czuć było, że są szczęśliwi. Podobało mi się co powiedział Bartek w trakcie zdjęć, że byliśmy tam we trójkę, ale tak jakby byli tylko we dwoje.

Folwark Białych Bocianów | Fotograf ślubny Warszawa

Pogoda w tym dniu była wymarzona. Kiedy dotarłem na miejsce przywitały mnie ich uśmiechy i wszechobecna atmosfera luzu. To podobało mi się najbardziej, kiedy wszystko powoli nabierało tempa i toczyło się spokojnym rytmem. Wspominając ten ślub nadal zachwycam się tym miejscem, mnóstwem detali, tym słońcem przebijającym się przez łapacze snów, które tak Kasia pieczołowicie wyplatała przed ślubem, tą atmosferą spokoju i radości, która unosiła się przez cały dzień. No i przede wszystkim Parą Młodą, bo to dzięki nim ten dzień był tak wspaniały.

Ceremonia i przyjęcie: Folwark Białych Bocianów
Make-Up: Cecil pkaluzaArt
Suknia: ANNA KARA
Garnitur: NORMAN
Biżuteria: White Jasmine
Drewniane dodatki: Od Deski / Ślub w dechę
Pracownia florystyczna: Cuda Kwiatki
Tort: Torty Pana Roberta
Oprawa muzyczna: Forest Events
Saksofon: Łukasz Ludwicki

 

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny