Nim zobaczycie zdjęcia z góralskiego wesela Weroniki i Marcina, najpierw chciałbym pokazać Wam fotografie jakie stworzyliśmy podczas sesji narzeczeńskiej w “Cichym Zakątku” jak i bliskich okolicach Rabki-Zdrój.

Dlaczego warto umówić się na sesję narzeczeńską | Fotograf ślubny Kraków

Kiedy jesteście z ukochaną osobą, chcecie spędzać z nią każdą wolną chwilę, robić wszystko razem, celebrować ten czas, a także uwieczniać Wasz związek na fotografiach. Wspólne spacery, wyjścia na miasto, wyjazdy, wakacje… Owszem, telefon i selfie wystarczy, by stworzyć portret, który będzie można wywołać i włożyć do ramki, ale co, jeśli chcielibyście czegoś więcej?

Wtedy wchodzę ja, cały na biało. A tak na poważnie, wtedy z pomocą przychodzi fotograf, który uwieczni Was i Waszą relację najpiękniej jak potrafi. I zamiast martwić się czy na tym naszym telefonie cokolwiek wyszło, po prostu bądźmy tu i teraz, cieszmy się tym czasem spędzonym ze sobą, a fotograf zajmie się resztą.

Kiedy planujecie wspólne życie, wyznaczyliście już datę ślubu i zaczynacie szukać podwykonawców, podczas szukania fotografa, który uwieczni dla Was ten dzień, sesja narzeczeńska to także świetny pomysł, by sprawdzić czy nadajecie na tych samym falach z fotografem, którego prace Wam się spodobały. Bo mam nadzieję, że nie jesteście z tych osób, którym jest wszystko jedno, kto i w jaki sposób uwieczni najważniejszy dzień w Waszym życiu. Dla mnie jest to bardzo ważne, więc myślę, że i dla Was też, dlatego tu właśnie jesteście i czytacie ten tekst.

Jeśli nadal zastanawiacie się czy taka sesja jest dla Was, a jesteście jeszcze narzeczeństwem, pomyślcie, że zdjęcia z takiej sesji mogą posłużyć Wam do wykonania zaproszeń ślubnych lub jako prezent dla rodziców na podziękowanie. Zdjęciami w większym formacie możecie udekorować miejsce, w której organizujecie wesele lub przygotować pokaz slajdów, który będzie się wyświetlać w trakcie przyjęcia. Jest tak wiele możliwości, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. Choćby nawet tylko to, że sprawicie sobie prezent w postaci zdjęć, na których zostaniecie uwiecznieni najpiękniej na świecie.

Cichy Zakątek Rabka-Zdrój | Fotograf ślubny Zakopane

Dokładnie tak było z Weronika i Marcinem, którzy zamówili pakiet wraz z sesją narzeczeńską. W sumie tak na prawdę po to, by mnie poznać. W końcu ja z Częstochowy, oni z gór. Sam byłem ciekaw, kto mnie zaprosił do siebie i jak będzie wyglądać wesele. W końcu szykował się tradycyjny góralski ślub! A zdjęcia? A zdjęcia to tylko dodatek, które wykonaliśmy przy okazji spędzając razem bardzo miłe sierpniowe popołudnie. 

Nasze spotkanie zaczęliśmy od obejrzenia sali, w której zaplanowane było przyjęcie, a następnie pojechaliśmy na spacer do pobliskiej Chabówki, skąd roztacza się malowniczy widok na pobliskie tereny, a w oddali widać góry. Po krótkim spacerze przenieśliśmy się na ul. Bystrą 13 do “Cichego Zakątku”. “Cichy Zakątek” to rodzinny pensjonat i gospodarstwo agroturystyczne w Rabce-Zdroju. Na stronie pensjonatu możecie przeczytać, że jest to wypoczynek w rodzinnej atmosferze. I powiem Wam, że dokładnie tak tam jest. Przyjeżdża się jak do najbliższej rodziny. To za pewne zasługa babci Weroniki, która prowadzi ten pensjonat. Teren wokół “Cichego Zakątka” to ogromna polana z widokiem na Rabkę-Zdrój, a w pobliskim lasku można znaleźć hamaki zawieszone między drzewami.

Sesja narzeczeńska z końmi

Weronika i Marcin są wielbicielami koni, więc i one towarzyszyły nam podczas sesji. Mnie najbardziej spodobała się altana tuż za domem, w takim sielskim boho klimacie i to właśnie tam spędziliśmy najwięcej czasu. Najpierw we dwoje, a po chwili dołączyła do nas ich córeczka i tym samym nasza sesja narzeczeńska zamieniła się w sesję rodzinną. Jak widzicie, “Cichy Zakątek” to nie tylko miejsce, gdzie możecie dobrze spędzić czas, ale także jest to idealny plener do sesji fotograficznej, do którego z ogromną przyjemnością wrócę ponownie.

 

Fotograf ślubny Częstochowa