Późna złota jesień, sala Pod Grzybkiem w Zawadach oraz Emilia i Michał. Choć sprawiają zupełnie inne wrażenie, dawno nie widziałem tak imprezowej pary. Z Emilią znam się już kilka ładnych lat, wielokrotnie fotografowałem na ważnych wydarzeniach w życiu jej rodziny m.in. na chrzcie Oskara, syna jej siostry, Lucyny, z którego reportaż możecie obejrzeć na moim blogu. Pamiętam jak na jednej z takich imprez, jubileuszowych urodzinach taty Emilii, kiedy już spakowany żegnałem się ze wszystkimi, Emilia podeszła do mnie i powiedziała, że to co robię jest super, a jak tylko będzie jej ślub, to chciałaby, bym to ja uwiecznił ten dzień. I tak o to za chwilę obejrzycie reportaż ze ślubu Emilii i Michała, który wspominam z ogromną radością.

Pod Grzybkiem Zawady – wesele w rustykalnym stylu

Ceremonia odbyła się w mojej rodzinnej parafii pw. św. Stanisława BM w Cykarzewie. Kościół ten znam bardzo dobrze, dość często zdarza mi się fotografować tam ceremonie chrztu, natomiast uwiecznić ślub w jego wnętrzach miałem okazję pierwszy raz. Godzina ceremonii przypadła na późne popołudnie, więc ołtarz wypełnił się złotymi promieniami słońca, czego nie można uświadczyć podczas porannych ceremonii. Światło stworzyło piękny efekt.

Po ceremonii i kilku zdjęciach portretowych wszyscy udaliśmy się na przyjęcie do sali Pod Grzybkiem w Zawadach. Sala ta położona jest pośród lasu nad rzeką Liswartą. Otoczenie to jeden wielki wspaniały ogród, który spokojnie można wykorzystać jako tło do zdjęć plenerowych podczas przyjęcia. Rustykalne klimatyczne wnętrze sali głównej pomieści do 300 osób i posiada wiele zakamarków, które można wykorzystać do stworzenia ciekawych kadrów.

Dj na weselu – czy to dobry wybór?

Wiele par przed swoim ślubem zastanawia się nad tym pytaniem. Nie uda mi się odpowiedzieć na nie jednoznacznie, ponieważ wszystko zależy od Waszych osobistych preferencji. Jeśli uwielbiacie muzykę graną na żywo, nowe aranżacje znanych piosenek, czasami nawet improwizacje w trakcie utworu to oczywistym jest, że wybierzecie zespół. Natomiast jeśli wolicie oryginalne utwory i na prawdę wszechstronny, szyty na miarę repertuar, zdecydowanie warto wybrać w tym przypadku DJ-a.

Na pewno takim DJ-em jest DJ SoundSpace, który sprawił, że goście od pierwszych taktów muzyki świetnie się bawili i nie mieli ochoty schodzić z parkietu, a oświetlenie jakie zapewnił, nadawało niesamowity klimat i pomagało tworzyć mi wspaniałe kadry. Panna Młoda wiedziała, co robi wybierając na przyjęcie trampki zamiast obcasów. Profesjonalne podejście, perfekcyjne prowadzenie przyjęcia oraz sprawienie, by goście przez cały wieczór świetnie się bawili, to jedne z wielu cech na jakie powinniście zwrócić przy wyborze oprawy muzycznej dla Waszego przyjęcia weselnego. Takie cechy na pewno posiada Łukasz, czyli DJ SoundSpace, którego serdecznie polecam i nie jest to wpis sponsorowany 😉 Podsumowując najlepszy wybór to taki, kiedy oprawa muzyczna Waszego wesela sprawia, że wszyscy goście, bez wyjątku, nie schodzą z parkietu, a ich nogi pamiętają zabawę jeszcze przez kilka następnych dni. Tak właśnie było na tym weselu.

Fotograf ślubny Częstochowa

“Bo Adam mówi, że tu wszystko jest nie tak jak powinno być” – tymi słowami Emilia ze śmiechem skomentowała moje zaskoczenie, że ich dzień wyglądał zupełnie inaczej niż na początku zakładałem, że będzie wyglądać. Przyzwyczajony, że dzień ślubu ma pewien schemat, Emilia i Michał udowodnili mi, że nie warto brać takie rzeczy pod uwagi. Nie było typowych przygotowań, wszystko działo się na prawdę dynamicznie, a na przyjęciu królowała muzyka klubowa. Było tak jak to sobie wymarzyli. Bo tak na prawdę chodzi o to, by ten dzień zrobić po swojemu i cokolwiek się nie wydarzy, i tak będzie super.  Takich właśnie ślubów Wam życzę 😉
Miłego oglądania!

Ceremonia: Parafia pw. św. Stanisława BM w Cykarzewie
Przyjęcie: Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowy i Restauracja Pod Grzybkiem Zawady
Fryzjer: Studio Fryzjersko-kosmetyczne SM w Częstochowie
Make-up: Face Academy Kornelia Kulik
Suknia: Pracownia A tu się szyje
Garnitur & dodatki: Strellson
Buty: Wojas / Vans
Obrączki: Apart
Pracownia florystyczna: WróżKI dekoracje florystyczne
Oprawa muzyczna: DJ SoundSpace

 

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny