Kiedy piszę ten tekst, od ślubu Karoliny i Oskara minęło już trochę czasu, ale nadal wspominam ten dzień z uśmiechem na twarzy. Działo się to w pamiętnym roku 2020, kiedy to świat się zatrzymał. Była druga połowa września. Lato tak szybko minęło, że nawet nie zauważyłem, kiedy na drzewach pojawiły się złote liście. W powietrzu było czuć nadchodzącą jesień, jednak nadal było słonecznie i ciepło. Karolina i Oskar zrobili w tym dniu wszystko, bym zapomniał o bożym świecie i mógł uwiecznić ich najważniejsze chwile najlepiej jak potrafię, ciesząc się tym dniem razem z nimi. A teraz Wy możecie zobaczyć, jak wtedy było pięknie.

Słoneczny Brzeg Zawady – wesele nad Liswartą

Kiedy po ceremonii w pięknym kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Lindowie posypało się konfetti, a balony pofrunęły w siną dal, wszyscy udaliśmy się na przyjęcie weselne do sali Słoneczny Brzeg w Zawadach. Wnętrze sali lazurowej idealnie współgrało z cała oprawą wesela, a teren w okół pełen drzew, alejek i płynącej obok Liswarty był idealnym miejscem do złapania oddechu w czasie przyjęcia. A przyjęcie obfitowało w wiele atrakcji, od pokazu tańca Marysi i Juliana – finalistów programu Mam Talent!, których występ pełen emocji i akrobacji zachwycił wszystkich gości, po niespodziankę dla Karoliny przygotowaną przez Oskara – pokaz sztucznych ogni, które rozświetliły niebo, kiedy zapadł zmierzch.

Fotograf ślubny Częstochowa

Podczas tego wyjątkowego dnia towarzyszyło mi dwóch zdolnych filmowców – Marceli i Ola z Bottega Films Studio, których to teledysk ze ślubu możecie obejrzeć na końcu tego wpisu. Serdecznie zapraszam.

Ceremonia: Parafia Katolicka p.w. Zesłania Ducha Świętego w Lindowie
Przyjęcie: Słoneczny Brzeg
Suknia: Madonna / Just Paul
Garnitur & dodatki: CRUX Personal Tailoring
Make-up: Anna Radler Make-up / Roksana Gajda Make-up
Fryzjer: SPLOT Anna Nerko
Buty: MENBUR
Oprawa florystyczna ceremonii/przyjęcia: Jak z bajki – dekoracje
Balony: Balonowe Love Częstochowa
Tancerze: Marysia i Julian
Film: Bottega Films Studio
Muzyka: Formacja Muzyczna SWAY

Słoneczny Brzeg Zawady – Fotograf Częstochowa

Podczas drugiego dnia przyjęcia weselnego, który zazwyczaj jest dużo luźniejszy niż dzień ślubu, warto wybrać się, tak samo jak w pierwszym dniu, na krótką sesję zdjęciową. Druga sukienka – więcej pięknych portretów. Tym bardziej, kiedy jest się w takiej sukni, jaką miała Karolina. Drugi dzień to także idealny czas na zdjęcia z przyjaciółmi, którzy towarzyszą nam w trakcie wesela. Atmosfera luzu i dobrej zabawy może zaowocować zabawnymi kadrami, do których będziemy z radością wracać.

Pałac Czarny Las Woźniki – jesienna sesja ślubna

Na plener ślubny wybraliśmy się z Karolina i Oskarem do Pałacu w Czarnym Lesie, położonego niedaleko miejscowości Woźniki. Dworek wzniesiony przez Ferdinanda Zieglera na przełomie XIX i XX wieku, zaprojektowany w stylu neobarokowym i neoklasycystycznym. Położenie budynku w rozległym parku, gdzie na drzewach pojawiły się kolorowe liście, intymna atmosfera, spokój i kameralny urok, sprawiły, że było to idealne miejsce do sesji ślubnej. Nieśpiesznie spacerowaliśmy alejkami parku, by co jakiś czas zatrzymać się i uwiecznić to co najważniejsze – miłość Karoliny i Oskara.

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny