Czasem w podjęciu decyzji o wyborze fotografa ślubnego pomagają takie dobre duszyczki, które chwalą się zdjęciami, które dla nich wykonałem. To właśnie dzięki Marcie przypadła mi ta rola, a bohaterów tego wpisu możecie dostrzec na zdjęciach z chrztu małej Małgosi, które znajdziecie na blogu. Karolina i Artur, bo o nich mowa, już kilka razy widzieli fotografie mojego autorstwa i w końcu zdecydowali, że to właśnie ja będę towarzyszyć im w tak ważnym dla nich dniu. Po spotkaniu z nimi już sam na sam wiedziałem, że zapowiada się wspaniałe wesele.

Pokoje King Kraszkowice – Fotografia ślubna Częstochowa

Dzień ślubu przywitał mnie bardzo upalnie. Efekt potęgowały emocje zbliżającej się ceremonii, która odbyła się w kościele św. Józefa Robotnika w Popowie. Przyjęcie zaplanowano w sali balowej Pokoi King w Kraszkowicach, sali położonej obok malowniczych terenów Załęczańskiego Parku Krajobrazowego, które warto wykorzystać jako plener do krótkiej sesji w trakcie przyjęcia weselnego. Zachód słońca nad brzegiem rzeki Warty musi wyglądać na prawdę magicznie. Wieczorem, by dać gościom chwilę oddechu od tańca na parkiecie, zawitała Fotobudka Częstochowa “CrazyTime” – pomysł na dodatkowe pamiątkowe zdjęcia.

Fotograf ślubny Częstochowa

Tego dnia było na prawdę gorąco. Ogień czuć było nie tylko w powietrzu, ale także na parkiecie. Zapraszam serdecznie do obejrzenia reportażu ze ślubu Karoliny i Artura.

Ceremonia: Parafia św. Józefa Robotnika w Popowie
Miejsce: Pokoje King
Fotobudka: Fotobudka Częstochowa “CrazyTime”
Sesja plenerowa: Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”
Ogromne podziękowania za wianek i kwiaty do sesji dla Justyny Bieleckiej.

 

Załęczański Park Krajobrazowy – idealne miejsce na plener

Przyjęcie weselne Karoliny i Artura odbywało się nieopodal malowniczych terenów Załęczańskiego Parku Krajobrazowego. Dookoła drzewa, płynąca rzeka Warta, a jeśli wybierzemy się na dłuższy spacer lub przejażdżkę rowerem znajdziemy także jaskinie. Te wspaniałe dobrodziejstwa przyrody postanowiłem wykorzystać podczas krótkiej sesji plenerowej podczas drugiego dnia wesela Państwa Młodych. Drugi dzień, druga sukienka, warto to wszystko uwiecznić w pięknych okolicznościach przyrody. Nawet niepozorna leśna ścieżka obok drogi może dać takie wspaniałe kadry.

 

Rustykalna sesja ślubna w Muzeum Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie

Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” to miejsce niezwykłe. Położone na pograniczu Katowic i Chorzowa, tuż obok Stadionu Śląskiego. Skansen posiada blisko 70 zabytkowych drewnianych obiektów architektury wiejskiej i małomiasteczkowej. Na obszarze 22 ha znajdziemy m.in. stare chaty, szkołę, kościół, stodoły. To właśnie tam wybraliśmy się na rustykalną sesję ślubną – miejsca na pierwszy rzut oka nie kojarzącego się z sesją ślubną, ale jakże ciekawego i dającego ogromne możliwości.

 

Fotograf Częstochowa | Fotografia Ślubna Częstochowa | Fotograf na wesele | Reportaż ślubny