Sesja rodzinna w domu Częstochowa

Kiedy przychodzi na świat dziecko, całe Wasze życie zostaje wywrócone do góry nogami. Nieprzespane noce, chroniczne zmęczenie i ciągły brak czasu. Pomimo tych niedogodności jesteście najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, bo wydaliście na świat mały cud. Chcecie zachować każdą sekundę spędzoną z maleństwem w pamięci. Każdy płacz, uśmiech, te maleńkie rączki i stópki. Warto od pierwszych tygodni Waszego dziecka zadbać o uwiecznienie tych pięknych chwil na fotografiach.

Możecie to robić swoimi telefonami, które obecnie mają całkiem dobre aparaty, ale oczywiście róbcie zdjęcia z umiarem, bo późniejsza selekcja zajmie Wam wieki. Jednakże jest jeden bardzo ważny minus – nie uwiecznicie Was samych. Dlatego warto przy ważniejszych okazjach lub zupełnie bez okazji zaprosić do siebie fotografa, który uwieczni te wszystkie niepowtarzalne chwile z życia Waszej rodziny. Sesja rodzinna w domu sprawi, że w swoim domowym zaciszu będziecie się czuć komfortowo i spokojnie, co również przełoży się na nastrój Waszego dziecka, a dzięki temu możecie mieć pewność, że zdjęcia wyjdą przepiękne. I nie ważne jakie macie mieszkanie, ważne, że macie siebie.

Sesja lifestyle Częstochowa

Taką właśnie sesję wykonałem dla Moniki i Pawła. Na pewno pamiętacie ich ślub na Wiktorówkach. Teraz przyszedł czas na kolejny etap w życiu, który nieuchronnie zwiastowała sesja ciążowa Moniki. Na świat przyszedł maleńki Filipek. I tak oto kolejny raz stanęli przed moim obiektywem, bym mógł uwiecznić pierwsze tygodnie życia ich dziecka.

Sesja rodzinna w domu przebiegła bez pośpiechu, świeżo upieczeni rodzice doskonale sprawdzili się w nowych rolach, a mały Filipek dzielnie znosił obecność aparatu i mnie. To był pierwszy raz, kiedy postanowiłem poprowadzić sesję w stylu lifestyle, bez pozowania i skupieniu się tylko i wyłącznie na emocjach i ulotnych gestach. I pokochałem ten styl od pierwszego kliknięcia migawki.

 

Fotograf Częstochowa