Jako fotograf ślubny i rodzinny muszą wykazywać się wszechstronnością pracując w różnych warunkach. Plenery, wnętrza, panowanie nad światłem zastanym i błyskowym. Do tego dochodzi szybkość działania, bo jak wiemy, podczas reportażu wszystko zmienia się bardzo dynamicznie np. podczas przygotowań przed ceremonią chrztu podczas ubierania dziecka. Niewątpliwie dużo spokojniejsza jest sesja rodzinna w domu w stylu lifestyle. Zaletą takiej sesji jest to, że wszystko toczy się swoim rytmem, nie ma sztywnego pozowania, pośpiechu, jest czas na bliskość, zabawę i spędzenie wspólnie czasu. W swoich czterech kątach czujecie się komfortowo i spokojnie, dzięki czemu Wasze dziecko ma o wiele lepszy humor i dzielnie znosi fotografowanie. Sesja rodzinna w domu jest idealna alternatywa na niepogodę, bo gdy na dworze pada deszcz lub temperatura spada poniżej zera dużo przyjemniej jest być fotografowanym w ciepłym, przytulnym domu.

Sesja lifestyle Częstochowa

Sesja rodzinna w domu będzie idealnym sposobem na uwiecznienie ważniejszych etapów w Waszym życiu i Waszych dzieci. Przyjście na świat nowego członka rodziny, tym samym sesja noworodkowa w domu. Raczkowanie, pierwsze kroki dziecka, roczek, a także sesja świąteczna w Waszym domu, gdzie zostaniecie uwiecznieni z choinką w tle to tylko kilka propozycji uwiecznienia wspomnień, które na pewno chcielibyście mieć w swoich albumach.

Sesja rodzinna w domu Częstochowa

Bohaterów tego wpisu na pewno bardzo dobrze znacie, bo już pojawiali się kilkukrotnie na blogu. Kasia i Paweł, bo o nich mowa, to dwoje wspaniałych ludzi, których miałem szczęście poznać podczas sesji narzeczeńskiej, którą z kolei oni mieli szczęście wygrać w moim walentynkowym konkursie. I tak spotkaliśmy się ponownie na ich ślubie, a następnie na sesji ciążowej. Kiedy przyszedł na świat Wojtuś, nadszedł czas, by uwiecznić, już w trójkę, te wspaniałe rodzinne chwile na fotografiach.

 

Fotograf Częstochowa