Zalew Ostrowy to wspaniałe miejsce na rzece Białej Okszy. Zbiornik ten znajdujący się pomiędzy wsiami Ostrowy nad Okszą i Borowa, w gminie Miedźno, powiecie kłobuckim, jest idealnym miejscem do wypoczynku. Dookoła mamy lasy, polne drogi, na które możemy się wybrać na przejażdżkę rowerem, plażę, gdzie w okresie letnim możemy się opalać, a także wypożyczalnię rowerów wodnych. Na pewno wielu z Was tam już było, ale jeśli nie byliście, to polecam się wybrać. Można odpocząć i naładować baterię. Zalew Ostrowy to także idealne miejsce do fotografowania, dlatego nie było wątpliwości, by sesja rodzinna w plenerze, którą za chwilę obejrzycie, odbyła się właśnie w tym malowniczym miejscu.

Sesja rodzinna nad Zalewem w Ostrowach

Jesień to idealny czas na sesje w plenerze. Ostatnie ciepłe promienie słońca, opadające złote i czerwone liście. Można miło spędzić czas z rodziną z dala od obowiązków. Sesja rodzinna w plenerze to niekiedy jedyna taka okazja, kiedy mamy czas tylko dla siebie. W ciągu tygodnia pochłonięci jesteśmy obowiązkami, w weekend czekają nas zakupy i sprzątanie. A kiedy już umówimy się na sesję, to przeznaczamy ten czas nie tylko na fotografowanie, ale przede wszystkim na spędzenie go z najbliższymi. Kolokwialnie mówiąc – nie odbębniajmy tego. Pozwólmy sobie na cieszenie się tą chwilą, bliskością, bawmy się i celebrujmy każdą minutę, bo jesteśmy tu i teraz i nic więcej się nie liczy. Zdjęcia to tylko efekt uboczny całej tej sesji, ale będą świetną pamiątką, która będzie Wam przypominać, co tak na prawdę jest najważniejsze. I mam nadzieję, że takich chwil w Waszym życiu będzie jak najwięcej.

Sesja rodzinna w plenerze Częstochowa

Tymczasem zostawiam Wam kilka kadrów z jesiennej sesji rodzinnej jaką wykonałem dla Ani i jej rodziny. Piękny plener nad zalewem w Ostrowach, zwariowana rodzinka, Zuzia, która po prostu wymiatała na tej sesji oraz Staś, który dopiero poznaje świat dookoła, idealne słoneczko – niczego więcej nie potrzeba, a cała sesja rodzinna w plenerze zostało uwiecznione na pięknych fotografiach.

 

Fotograf Częstochowa