Mikołajki w 2mama.pl

Kochani rodzice tych wspaniałych maluszków,

przed Wami zdjęcia z dnia, w którym odwiedził je Mikołaj. Macie wyjątkową możliwość zamówić zdjęcia, które możecie otrzymać w dwóch formatach – 10×15 cm oraz 15×21 cm – oba będą idealnie pasować do ramek, a także, po kilku wnioskach od rodziców, zakupić zdjęcie w formie cyfrowej po obróbce i retuszu gotowe do druku, do pobrania na własny komputer w pełnej rozdzielczości.

Cena za zdjęcie:
format odbitki 10×15 cm – 8 zł, każda następna odbitka danego zdjęcia to koszt 5 zł
format odbitki 15×21 cm – 10 zł, każda następna odbitka danego zdjęcia to koszt 7 zł
zdjęcie w formie elektronicznej 6016×4016 pix – 5 zł

UWAGA! Składając zamówienie na odbitki otrzymacie również fotografie w formie elektronicznej na podanego maila podczas zamówienia. To taki prezent z okazji świąt, bo wiem, że wielu rodzicom zależało również na takiej formie zdjęć.

Wszystkie zdjęcia, które znalazły się w galerii są już obrobione i wyretuszowane. Zdjęcia z Mikołajek otrzymają Państwo w dwóch wersjach, pierwszej takiej jaką widzicie w galerii oraz z zimową ramką.

Ważność galerii została wydłużona o kolejny miesiąc dla spóźnialskich. Prosiłbym o składanie zamówień najpóźniej do 31.01.2021 r. (niedziela), po tym terminie galeria wygasa i nie będzie już możliwości zamówienia zdjęć.

Po otwarciu galerii pokażą się zdjęcia w wersji roboczej, także zdjęcia już wywołane będą poddane obróbce, dzięki czemu znikną wszystkie cienie i niedoskonałości. O tym, kiedy będzie można odebrać zdjęcia zostaniecie poinformowani w wiadomości wysłanej na Waszego e-maila podanego podczas składania zamówienia. Płatności za zdjęcia możecie dokonać wykonując przelew na dane:

28 1050 1142 1000 0092 1511 3193
Adam Rygalik Fotografia
Stary Broniszew
Kwiatowa 28/1
42-231 Cykarzew
tytułem: IMIĘ I NAZWISKO / 2mama.pl MIKOŁAJKI 2020

dokonując płatności poprzez system DotPay w panelu zamówienia lub zostawiając kwotę podaną w zamówieniu Pani Małgosi w żłobku.

Powodzenia 🙂